Ohita valikko
Etusivulle

Jäsenyhteisöjen kummit

Jäsenyhteisön linkki liittoon.

Alajärven päiväkeskusyhdistys ry -> Katariina Hänninen, katariina.hanninen@sininauha.fi

Caritas-säätiö -> Tuomo Salovuori, tuomo.salovuori@sininauha.fi

Efrata ry -> Asta Juntunen, asta.juntunen@sininauha.fi

Elämä ja Valo ry -> Anna-Leena Nikula, anna-leena.nikula@sininauha.fi

Espoon Diakoniasäätiö -> Heidi Eriksson, heidi.eriksson@sininauha.fi

Espoon NMKY -> Pekka Lund, pekka.lund@sininauha.fi

ETRA-liitto ry – Elämäntavat raittiiksi ry -> Heidi Eriksson, heidi.eriksson@sininauha.fi

Evankeliointi ja vankilalähetys ry -> Jaana Joutsiluoma, jaana.joutsiluoma@sininauha.fi

Fingerroosin säätiö -> Jenni Tuulensuu, jenni.tuulensuu@sininauha.fi

For Life -elämän puolesta ry -> Sanna Tanskanen, sanna.tanskanen@sininauha.fi

Gospel Riders Moottoripyöräkerho ry -> Irene Komu, irene.komu@sininauha.fi

Haapamäen Katulähetys ry -> Virpi Kujala, virpi.kujala@sininauha.fi

Haminan Sininauha ry -> Asta Juntunen, asta.juntunen@sininauha.fi

Hangon Katulähetys ry -> Saija Selkälä, saija.selkala@sininauha.fi

Helsingin Diakonissalaitoksen Säätiö ->Marja Vuorinen, marja.vuorinen@sininauha.fi

Helsingin NMKY -> Tuomo Salovuori, tuomo.salovuori@sininauha.fi

Helsingin Vieraskoti ry -> Sanna Tanskanen, sanna.tanskanen@sininauha.fi

Hyvinkään Toimari Ry -> Saija Selkälä, saija.selkala@sininauha.fi

Hyöty&Työ ry -> Tuomo Salovuori, tuomo.salovuori@sininauha.fi

Ilmajoen Sininauha ry -> Janne Haikka, janne.haikka@sininauha.fi

Jeesus Cafe Ry -> Jaana Joutsiluoma, jaana.joutsiluoma@sininauha.fi

Joensuun Siniristi ry -> Anne Hyyrynen, anne.hyyrynen@sininauha.fi

Joutsan päiväkeskusyhdistys ry -> Anna-Leena Nikula, anna-leena.nikula@sininauha.fi

Suomen Siniaalto -> Sanna Tanskanen, sanna.tanskanen@sininauha.fi

Juvan päihdeongelmaisten päiväkeskus ry -> Asta Juntunen, asta.juntunen@sininauha.fi

Jyväskylän Katulähetys ry -> Saija Selkälä, saija.selkala@sininauha.fi

Kauhavan Sininauha ry  -> Janne Haikka, janne.haikka@sininauha.fi

Keravan Nuorten Miesten Kristillinen Yhdistys ry -> Pekka Lund, pekka.lund@sininauha.fi

Keravan Suojakotiyhdistys ry -> Jaana Joutsiluoma, jaana.joutsiluoma@sininauha.fi

Kirkkopalvelut ry -> Pekka Lund, pekka.lund@sininauha.fi

Kodittomien Tuki – Hemlösas Stöd ry -> Heidi Eriksson, heidi.eriksson@sininauha.fi

Kokkolan päiväkeskus ry -> Katariina Hänninen, katariina.hanninen@sininauha.fi

Koti Katulapselle ry -> Nina K. Hietakangas, nina.k.hietakangas@sininauha.fi

Kran rf -> Heidi Eriksson, heidi.eriksson@sininauha.fi

Kristillinen alkoholisti- ja narkomaanityö ry, KAN ry ->Jenni Tuulensuu, jenni.tuulensuu@sininauha.fi

Kristillinen elämänapu ry -> Miikka-Pekka Rautiainen, miikka-pekka.rautiainen@sininauha.fi

Kristillinen romaninaisten yhdistys Kromana ry -> Irene Komu, irene.komu@sininauha.fi

Kristillinen Terveys- ja Raittiusjärjestö (KTR) ry -> Heidi Eriksson, heidi.eriksson@sininauha.fi

Kristillinen yhdistys Penuel ry -> Päivi Heimonen, paivi.heimonen@sininauha.fi

Kuiville Pyrkivien Tuki ry -> Minna Malin, minna.malin@sininauha.fi

Lahden Sininauha ry -> Miikka-Pekka Rautiainen, miikka-pekka.rautiainen@sininauha.fi

Lapin Sinisarastus ry  -> Päivi Heimonen, paivi.heimonen@sininauha.fi

Lappeenrannan katulähetys ry -> Piia Niilola, piia.niilola@sininauha.fi

Lapuan Sininauha ry -> Katariina Hänninen, katariina.hanninen@sininauha.fi

Mallusjokisäätiö -> Tuomo Salovuori, tuomo.salovuori@sininauha.fi

Manna-Apu ry -> Sanna Tanskanen, sanna.tanskanen@sininauha.fi

Myrskylyhty ry ->Anne Hyyrynen, anne.hyyrynen@sininauha.fi

Nuorten Keskus ry ->Jenni Tuulensuu, jenni.tuulensuu@sininauha.fi

Nurmon Sininauha ry -> Katariina Hänninen, katariina.hanninen@sininauha.fi

One Way Mission ry -> Marja Vuorinen, marja.vuorinen@sininauha.fi

Porin Sininauha ry -> Jenni Tuulensuu, jenni.tuulensuu@sininauha.fi

Päiväkeskus Pysäkki ry -> Nina K. Hietakangas, nina.k.hietakangas@sininauha.fi

Rauman seudun Katulähetys ry -> Jaana Joutsiluoma, jaana.joutsiluoma@sininauha.fi

Ristinkantajat ry -> Minna Malin, minna.malin@sininauha.fi

Romano Missio -> Irene Komu, irene.komu@sininauha.fi

Rovaniemen päiväkeskus ry -> Päivi Heimonen, paivi.heimonen@sininauha.fi

Samaria rf -> Jenni Tuulensuu, jenni.tuulensuu@sininauha.fi

SanasKoti Oy -> Tuomo Salovuori, tuomo.salovuori@sininauha.fi

Sininauha Oy -> Marja Vuorinen, marja.vuorinen@sininauha.fi

Sininauhasäätiö -> Marja Vuorinen, marja.vuorinen@sininauha.fi

Sininen Pysäkki ry -> Anna-Leena Nikula, anna-leena.nikula@sininauha.fi

SLEY:n Katulähetys ry -> Asta Juntunen, asta.juntunen@sininauha.fi

Suomen Betel kodit -yhdistys -> Irene Komu, irene.komu@sininauha.fi

Suomen Siniaalto ry -> Sanna Tanskanen, sanna.tanskanen@sininauha.fi

Suur-Helsingin Valkonauha ry -> Minna Malin, minna.malin@sininauha.fi

Takaisin Elämään ry -> Heidi Eriksson , heidi.eriksson@sininauha.fi

Tampereen Katulähetys ry -> Jaana Joutsiluoma, jaana.joutsiluoma@sininauha.fi

Teriskotisäätiö ry -> Marja Vuorinen, marja.vuorinen@sininauha.fi

Toimintayhdistys Leppälintu ry -> Asta Juntunen, asta.juntunen@sininauha.fi

Toimintayhdistys Sinisorsa ry -> Nina K. Hietakangas, nina.k.hietakangas@sininauha.fi

Toivon Tuojat ry -> Irene Komu, irene.komu@sininauha.fi

Uusi mahdollisuus ry -> Marja Vuorinen, marja.vuorinen@sininauha.fi

Vaajakosken Suvanto ry -> Anna-Leena Nikula, anna-leena.nikula@sininauha.fi

Varsinais-Suomen Sininauha ry -> Jaana Joutsiluoma, jaana.joutsiluoma@sininauha.fi

ViaDia Asikkala -> Piia Niilola, piia.niilola@sininauha.fi

ViaDia Espoo ry -> Asta Juntunen, asta.juntunen@sininauha.fi

ViaDia Helsinki ry -> Anne Hyyrynen, anne.hyyrynen@sininauha.fi

ViaDia Hämeenlinna ry -> Päivi Heimonen, paivi.heimonen@sininauha.fi

ViaDia Härmänmaa ry -> Katariina Hänninen, katariina.hanninen@sininauha.fi

ViaDia Joensuu ry -> Anne Hyyrynen, anne.hyyrynen@sininauha.fi

ViaDia Kitee -> Anne Hyyrynen, anne.hyyrynen@sininauha.fi

ViaDia Länsi-Uusimaa ry -> Minna Malin, minna.malin@sininauha.fi

ViaDia Mikkeli ry -> Saija Selkälä, saija.selkala@sininauha.fi

ViaDia Outokumpu -> Anne Hyyrynen, anne.hyyrynen@sininauha.fi

ViaDia Pieksämäki ry -> Piia Niilola, piia.niilola@sininauha.fi

ViaDia Pirkanmaa ry ->Jenni Tuulensuu, jenni.tuulensuu@sininauha.fi

ViaDia Pohjois-Savo ry -> Pekka Lund, pekka.lund@sininauha.fi

ViaDia Suolahti ry -> Päivi Heimonen, paivi.heimonen@sininauha.fi

ViaDia ry -> Päivi Heimonen, paivi.heimonen@sininauha.fi

Vihreä Keidas ry. – Gröna Oasen rf. ->Jenni Tuulensuu, jenni.tuulensuu@sininauha.fi

Virtain Kristillinen raittiustuki ry -> Asta Juntunen, asta.juntunen@sininauha.fi

Vivo ry -> Jenni Tuulensuu, jenni.tuulensuu@sininauha.fi

Väentupa ry -> Sanna Tanskanen, sanna.tanskanen@sininauha.fi

Vänstugan i Ekenäs -> Janne Haikka, janne.haikka@sininauha.fi

Ystäväntupa ry -> Saija Selkälä, saija.selkala@sininauha.fi

Ähtärin toimela ry -> Janne Haikka, janne.haikka@sininauha.fi